O nás

DODOgrup s.r.o. – sme oficiálny dovozca španielskych obkladov a dlažieb pre SR. Pohybujeme sa v stavebníctve cez 20 rokov, pričom kladieme dôraz na kvalitu prevedenej práce s použitím čo najkvalitnejších materiálov, ktoré nám trh má možnosť ponúknuť. Vždy pristupujeme k zákazníkom zodpovedne s vedomím, že nám dávajú možnosť podieľať sa na tvorbe ich domovov, čo je v prvom rade veľká česť ale i záväzok.

V roku 1998 sme začínali samostatne podnikať na živnosť, špecializovaní na stavebné práce, predovšetkým dokončovanie stavieb a realizáciu strojových či už sádrových a vápenno-cementových omietok. Po rokoch sme pridali aj samotnú realizáciu RD, rozšírili sme pôsobenie na predaj fasádnych obkladov – tehlových i kamenných od slovenských i zahraničných výrobcov.

Momentálne naše najvačšie uspokojenie nachádzame v sprostredkovaní kvalitných obkladov a dlažieb od popredných španielskych výrobcov priamo na náš trh. Realizujeme predovšetkým VELKOOBCHOD ale vieme uspokojiť priaznivou cenovou ponukou i maloobchodných zákazníkov. Dovážame priamo zo španielskych fabrík obklady a dlažby pre interiér i exteriér.

Zastupujeme na slovenskom trhu veľké fabriky zo Španielska ako sú: AZULEV, SANCHIS, XLAM, BATH, GAYAFORES, FAVETON, INTERMARMOR, GRES ARAGON, PLAZA, MYKONOX, CARCELLER, CHARACO, CR+ A NEXO. Každá z týchto fabrík je priamo zameraná na kvalitu a dokonalý design svojich finálnych výrobkov. Zdôrazňujeme skutočnosť, že tieto fabriky sú úzsko špecializované, každý má presne vyčlenený finálny trh svojich výrobkov, ktoré vyvážajú nielen do Europy ale do celého sveta.

Napríklad výrobca GRES ARAGON sa špecializuje iba na dlažby určené na skodiská, bazeny, terasy – a z tohoto dôvodu sú jeho výrobky skutočne v 100 % kvalite… další výrobca CR+ vyrába výlučne mozaiky, ktoré sú vzhladom na jeho špecializáciu bezkonkurenčné na trhu… AZULEV sa sústreduje na moderné porcelánové rektifikované obklady a dlažby, ktoré môžeme naozaj pri ich rovnosti klásť naozaj bezšpárovo. Táto fabrika zastrešuje aj značku SANCHIS – ktorá ponúka nadčasové kúsky, priam klenoty vo forme nádherných prepychových kúpelnových obkladov. Tento velký výrobný gigant má pod sebou aj značky XLAM a BATH – čo je vlastne kompletné a úplne vybavenie kúpelní v rátane nábytkov či vaničiek do sprchových kútov. Ďalší výrobca – GAYAFORES sa sústreduje na dokonalý kamenný design svojich obkladov či dlažieb a ich imitácie driev sú na nerozoznanie od skutočných drevených parkiet.

V skratke, sme velmi pyšní, že máme tú možnosť predstaviť tieto kvalitné španielske fabriky s dlhoročnou tradíciou nášmu slovenskému zákazníkovi a s hrdosťou ich reprezentovať na našou trhu. A to všetko pri maximálnej možnej kvalite s prízvukovaním, že naše ceny sú a vždy aj budú veľmi priaznivé. Našim krédom je skutočnosť, že jednoducho naozaj chceme, aby si krásu a luxus mohol dovoliť skutočne každý.