Gayafores

Gayafores už viac ako storočie má skúseností so zdobením najrozmanitejších životných štýlov a s navrhovaním nepoddajných prostredí. Konečná záruka, ktorá zaručuje veľký keramický produkt maximálnej kvality a krásy. 
Spoločnosť GAYAFORES pôsobí na celom svete a svoj materiál dodáva viac ako 80 krajinám, rozložených na piatich kontinentoch. To sa prejavuje aj v duchu GAYAFORES a ich každodenným úsilím je ponúkať nové riešenia a dekoratívne možnosti prispôsobené potrebám trhu.

Spoločnosť má v súčasnosti zariadenia s rozlohou 160 000 m2, ktoré sú plne prispôsobené používaniu špičkových technológií s jasným cieľom “výrobný proces, služba a konečný kvalitný výrobok”. Špecializuje sa na porcelánové a biele telové podlahové a stenové obklady s ročnou produkciou viac ako 2,5 milióna m2. Celkovo má spoločnosť GAYAFORES celosvetovú produkciu nad 18 000 m2 / deň, ale súčasne s možnosťou zvýšenia v prípade zvýšenia dopytu, čo zaručuje “kvalitu služieb” ako jeden z hlavných cieľov strategickej spoločnosti.Gayafores pracuje s najpokročilejšími technológiami, spolu so skvelými skúsenosťami a prísnym výberom najlepších surovín (íly, smalty, frity, …), aby získali kolekciu kvalitných a krásnych výrobkov. V tomto zmysle je GAYAFORES starostlivou a dôkladnou kontrolou. Následné použitie týchto surovín (íly, glazúry, frity, …) sú ovládané pred a počas samotného výrobného procesu, čím sa zabráni možnej kontaminácii v produktívnych procesoch.

Záväzok ku kvalite
.

Od svojho začiatku v roku 1897 sa spoločnosť GAYAFORES vždy zaviazala ponúkať kvalitný produkt a príslušnú službu, ktorú zákazníci vyžadujú. Tento záväzok a ľudské úsilie je súčasťou politiky kvality spoločnosti GAYAFORES a je kľúčovým prvkom pri plánovaní obchodných stratégií spoločnosti.