Dlažba Imitácia dreva

Galéria vybraných realizácií dlažby: Imitácia dreva

Dlažba – imitácie dreva alebo inak povedaná aj porcelánový gres so vzhľadom dreva. Môžeme povedať, že sa hodí do každého interiéru, kde navodí príjemnú domácu a útulnú atmosféru. Dokonale supľuje vzhľad dreva a popritom si zachováva všetky výhody keramickej dlažby.
 Dlažba je REKTIFIKOVANÁ, tzn. môže sa klásť s minimálnou špárou. Je dokonale rovná a disponuje tvrdosťou najvyššieho stupňa 5 podľa ISO normy. Spĺňa všetky predpoklady kvalitnej dlažby a uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.
Pri výrobe tejto dlažby je použitá najpresnejšia rektifikácia materiálov – retifikácia v suchu. To znamená, že rektifikácia prebieha úplne bez použitia vody a vodných fréz, čo dáva tejto dlažbe v konečnom dôsledku najjemnejší rektifikovaný vzhľad. Je vhodná na podlahové kúrenie, pričom hlavne v zimných mesiacoh sa dlažba naakumuluje a udržiava tým väčšiu výhrevnosť. Tým pádom je dlažba príjemne teplá na dotyk. Doslovne povedané – NEPRENÁŠA CHLAD. To sa dosiahlo špecialnou špeciálnou povrchovou úpravou jej glazúry, ktorá Vám ušetrí až 30% energie pri podlahovom vykurovani a to všetko pri dokonalom vzhľade dreva.
Výrobca tejto rady je CERACASA.

Pre lepšiu inšpiráciu navštívte náš nový web: www.ceracasa.sk